Mechaniczny - Dacia Dyszkiewicz | Warszawa Konstancin-Jeziorna

Title
Przejdź do treści
Serwis mechaniczny
Zapraszamy do odwiedzenia autoryzowane serwisu DACIA.

Nasza oferta:
 • przeglądy okresowe
 • naprawy mechaniczne oraz elektryczne
 • naprawy gwarancyjne DACIA
 • skomplikowane usterki silników, skrzyń biegów
 • komputerowa diagnostyka (sprawdzanie błędów)
 • geometria
 • wymiana i przechowanie opon
 • montaż akcesoriów dodatkowych
 • możliwość wynajęcia samochodu na czas naprawy
 • dogodne terminy usług
 • kontrola samochodu używanego przed zakupem

Najważniejsze atuty naszego serwisu:
Pełna oferta - Nasza firma Dyszkiewicz to profesjonalny i posiadający autoryzację serwis Dacia, Renault oraz Nissan, dlatego też oferujemy pełen zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych wymienionych marek. Nasza wykwalifikowana kadra zajmie się zarówno najnowszymi modelami wszystkich czterech firm oraz także modelami sprzed kilku czy kilkunastu lat. Ogromny wybór części, specjalistyczne narzędzia warsztatowe oraz doświadczenie. Jesteśmy obecni w Warszawie i na Mazowszu od lat, stale rozwijając i ofertę, i jakość usług.

Szybki dojazd - Fachowy serwis trzech cenionych marek w jednym miejscu, to także dogodna lokalizacja tuż poza rogatkami Warszawy. Dobry dojazd zmodernizowaną drogą z Wilanowa w kierunku na Górę Kalwarię jest szczególnie korzystny dla mieszkańców południowych dzielnic stolicy oraz okolicznych miejscowości. Również zachęcamy właścicieli pojazdów z innych części miasta i z okolic do odwiedzenia naszego serwisu.

Korzystne ceny - Wiedząc, że na dzisiejszym rynku liczy się nie tylko jakość usług, ale także ważny jest odpowiednio skonfigurowany cennik, oferujemy naprawdę korzystną ofertę. Dlatego też zachęcamy nie tylko właścicieli najnowszych aut na przegląd gwarancyjny, lecz i tych, którzy poruszają się pojazdami po okresie gwarancji, dla których posiadamy specjalne programy rabatowe. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie bogata oferta części i akcesoriów pochodzących z katalogów renomowanych producentów, nie tylko tych oferowanych pod logiem Renault, Nissan czy Dacia.

Zaufany serwis - Grupa Dyszkiewicz - profesjonalny Serwis Dacia Dyszkiewicz serwis Dacia, Nissan oraz Renault - to wieloletnie doświadczenie na wymagającym stołecznym rynku. Od lat 90. minionego wieku z naszych usług skorzystały tysiące kierowców, co pozwoliło nam nie tylko na rozbudowę, lecz również na poszerzenie zakresu usług oraz kompetencji.

Terminy od ręki - Wiedząc, że niektóre sytuacje wymagają błyskawicznej pomocy, możemy oferować w naszym serwisie bardzo krótkie terminy napraw czy przeglądów. Wystarczy tylko skontaktować się z naszymi pracownikami, żeby ustalić termin i zakres wizyty pojazdu. Warszawa i okolice - zachęcamy właścicieli, którzy cenią swój czas oraz wysoką jakość przy korzystnie skalkulowanym cenniku. Serwis Dacia, Renault oraz Nissan to oszczędność cennego czasu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Dacia Dyszkiewicz Sp. z o.o.
ul. Warszawska 84
05-520 Konstancin-Jeziorna
tel. 22 754 51 21
Twój ruch:
Wróć do spisu treści